Mässing. Cylinderformade. Stämplade. Ytslitage. (Höjd exklusive fäste 30,5)
3 800 SEK | 2022-04-24 11:54 |
3 600 SEK | 2022-04-24 11:52 |
500 SEK | 2022-04-23 22:43 |
250 SEK | 2022-04-23 07:36 |
150 SEK | 2022-04-22 23:43 |
100 SEK | Startpris |