Dogma, Prima samt Certina. Förgyllda stålboetter. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Dogma med fläckar på urtavla. Bruksslitage. (Största diameter 37mm)
650 SEK | 2022-04-24 11:32 |
600 SEK | 2022-04-24 11:28 |
500 SEK | 2022-04-24 10:38 |
450 SEK | 2022-04-24 10:18 |
400 SEK | 2022-04-24 09:45 |
300 SEK | 2022-04-23 13:12 |
200 SEK | 2022-04-21 22:03 |
100 SEK | Startpris |