Doublé. Savonett. Emaljerad urtavla. Emaljskador, slitage, mindre bulor. (Diameter 51mm)
250 SEK | 2022-04-23 11:08 |
250 SEK | 2022-04-24 10:16 |
100 SEK | Startpris |