Exakta, Tissot, Revue, Sirius samt Leopard. Slitage, fläckar, enstaka skador. (Största diameter 35mm)
1 200 SEK | 2022-04-24 10:38 |
1 200 SEK | 2022-04-24 12:04 |
850 SEK | 2022-04-24 10:15 |
800 SEK | 2022-04-23 17:49 |
550 SEK | 2022-04-23 13:11 |
100 SEK | Startpris |