Mekaniskt. Armband i förgylld stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, boettens baksida med gravyr. (Diameter 33mm)
2 700 SEK | 2022-04-24 11:37 |
2 600 SEK | 2022-04-24 11:30 |
2 500 SEK | 2022-04-24 10:25 |
2 400 SEK | 2022-04-21 19:53 |
2 400 SEK | 2022-04-24 09:44 |
2 200 SEK | 2022-04-22 19:51 |
250 SEK | 2022-04-22 17:51 |
150 SEK | 2022-04-21 20:23 |
100 SEK | Startpris |