Fickur i silver. Ställ i förnicklad metall, föreställande orm. Det större fickuret med skador. Slitage, fläckar. (Ställets höjd 13,5)
550 SEK | 2022-04-24 11:02 |
500 SEK | 2022-04-24 10:59 |
350 SEK | 2022-04-23 13:10 |
300 SEK | 2022-04-24 10:21 |
200 SEK | 2022-04-22 23:16 |
150 SEK | 2022-04-21 22:44 |
100 SEK | 2022-04-21 20:35 |
100 SEK | Startpris |