Mahogny. Skuret krön. Två dekorknoppar saknas. Slitage, skador. (Höjd 115)
1 500 SEK | 2022-04-23 21:38 |
1 400 SEK | 2022-04-23 16:54 |
850 SEK | 2022-04-23 15:44 |
800 SEK | 2022-04-23 13:47 |
150 SEK | 2022-04-22 20:17 |
100 SEK | 2022-04-22 15:17 |
100 SEK | Startpris |