Automatic Rotor. Förgylld stålboett. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Urtavla med fläckar, bruksslitage. (Bredd 32mm)
450 SEK | 2022-04-23 23:38 |
400 SEK | 2022-04-22 16:58 |
150 SEK | 2022-04-22 17:54 |
100 SEK | Startpris |