Förgylld och bronserad trä. Nyckel finns. Mindre ytslitage och märken. (Höjd 68)
250 SEK | 2022-04-24 13:41 |
200 SEK | 2022-04-22 18:16 |
100 SEK | 2022-04-21 19:40 |
100 SEK | Startpris |