Stål. Mekaniskt. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter 33mm)
3 400 SEK | 2022-04-24 11:59 |
3 200 SEK | 2022-04-24 12:01 |
1 900 SEK | 2022-04-24 11:53 |
1 800 SEK | 2022-04-24 10:24 |
1 800 SEK | 2022-04-24 11:50 |
1 600 SEK | 2022-04-23 18:35 |
1 500 SEK | 2022-04-23 21:18 |
1 100 SEK | 2022-04-23 06:05 |
900 SEK | 2022-04-22 23:16 |
250 SEK | 2022-04-22 17:50 |
200 SEK | 2022-04-22 15:08 |
150 SEK | 2022-04-21 22:20 |
100 SEK | Startpris |