Bambu och rotting. 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
1 500 SEK | 2022-04-05 20:43 |
1 400 SEK | 2022-04-05 20:51 |
900 SEK | 2022-04-05 17:43 |
800 SEK | 2022-04-05 20:18 |
450 SEK | 2022-04-05 17:35 |
350 SEK | 2022-04-03 21:32 |
300 SEK | 2022-03-31 11:12 |
300 SEK | Startpris |