373. SKÅL

Blått glas med polykrom och förgylld dekor. Böhmen, 1900-tal. Diameter 23 cm. Smärre dekornagg.

Varunr 231876

Onlineauktion 5 April 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!