Intarsiadekor och mässingsbeslag. Louis XVI-stil, 1900-tal. Höjd 82, bredd 112 cm. Repor, märken.
2 400 SEK | 2022-04-04 13:48 |
2 200 SEK | 2022-04-05 19:42 |
1 500 SEK | 2022-04-01 22:47 |
1 100 SEK | 2022-03-30 08:56 |
1 000 SEK | 2022-03-31 13:18 |
300 SEK | Startpris |