Bemålat och förgyllt trä. Senbarockstil, 1800-tal. Höjd 70, bredd 67 cm. Repor, märken, färgbortfall.
5 000 SEK | 2022-04-05 18:59 |
5 000 SEK | 2022-04-05 19:00 |
1 600 SEK | 2022-04-03 12:20 |
600 SEK | 2022-04-01 09:55 |
500 SEK | 2022-03-30 20:43 |
450 SEK | 2022-03-30 19:13 |
400 SEK | 2022-03-25 22:46 |
350 SEK | 2022-03-24 20:56 |
300 SEK | 2022-03-24 16:39 |
300 SEK | Startpris |