Jakaranda, med spegelinredning. Modern design, 1960-tal. Höjd 108, bredd 90, djup 38 cm. Repor, märken, smärre fanérskador invändigt. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
6 000 SEK | 2022-04-05 18:57 |
5 500 SEK | 2022-04-05 17:59 |
4 600 SEK | 2022-04-04 21:54 |
4 200 SEK | 2022-04-05 15:50 |
3 600 SEK | 2022-04-04 20:40 |
3 200 SEK | 2022-03-27 09:42 |
3 000 SEK | 2022-03-25 12:13 |
2 800 SEK | 2022-03-24 15:12 |
450 SEK | 2022-03-25 12:12 |
300 SEK | Startpris |