Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Höjd 81, bredd 220, djup 47 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
28 000 SEK | 2022-03-31 09:12 |
28 000 SEK | 2022-04-05 18:03 |
18 000 SEK | 2022-04-02 23:17 |
13 000 SEK | 2022-03-31 13:42 |
9 500 SEK | 2022-03-24 15:12 |
5 500 SEK | 2022-03-27 09:42 |
4 200 SEK | 2022-03-25 23:36 |
3 000 SEK | 2022-03-25 12:12 |
300 SEK | Startpris |