Mässsing. Med dekor av bl.a. dubbelhövdad örn. Fingergrepp i form av ormar. Stämplad, enligt uppgift Georg Tratz mästarstämpel. Slitage, mindre förstärkningar. (Längd 14,5)
1 600 SEK | 2022-04-03 11:51 |
1 500 SEK | 2022-04-03 11:16 |
1 300 SEK | 2022-04-03 10:05 |
1 200 SEK | 2022-04-03 09:42 |
1 100 SEK | 2022-04-03 07:43 |
1 000 SEK | 2022-04-02 23:11 |
950 SEK | 2022-04-02 21:12 |
800 SEK | 2022-04-02 16:00 |
750 SEK | 2022-04-02 15:31 |
650 SEK | 2022-04-01 11:24 |
300 SEK | 2022-03-31 20:26 |
100 SEK | Startpris |