Koppar 10st, modell 1035. Koppar 2st, modell 756 samt fat 12st, modell 1035. Bruksslitage, missfärgning, ett fat med nagg, en kopp andra sortering. (Kopparnas höjd 6, diameter 7,5)
2 700 SEK | 2022-04-03 11:31 |
2 600 SEK | 2022-04-03 11:27 |
2 200 SEK | 2022-04-03 00:17 |
2 100 SEK | 2022-04-02 20:32 |
1 600 SEK | 2022-04-01 05:40 |
1 000 SEK | 2022-03-31 20:44 |
100 SEK | Startpris |