Fajans. Med handmålad dekor. Signerad med studiohand. Krackelering. Fotnagg. (33x26)
400 SEK | 2022-04-03 11:58 |
350 SEK | 2022-04-02 21:12 |
300 SEK | 2022-04-01 20:05 |
100 SEK | 2022-04-01 16:54 |
100 SEK | Startpris |