Mattallrikar 10st, förrättstallrikar 12st, djupa tallrikar 6st samt serveringsdelar 3st. Bruksslitage, bl.a. med repor. Enstaka skador. (Mattallrikarnas diameter 25,5)
1 900 SEK | 2022-04-02 20:09 |
1 800 SEK | 2022-04-03 00:43 |
1 600 SEK | 2022-04-01 18:47 |
1 300 SEK | 2022-03-31 21:55 |
750 SEK | 2022-04-01 17:32 |
500 SEK | 2022-04-01 15:34 |
150 SEK | 2022-03-31 21:58 |
100 SEK | Startpris |