Mässing. Svarvad, gängad pipa. Stämplad. Fot med lagning, bristning och hål. (Höjd 19,5)
1 100 SEK | 2022-04-03 10:53 |
1 100 SEK | 2022-04-03 12:06 |
800 SEK | 2022-04-01 18:38 |
650 SEK | 2022-04-02 23:47 |
450 SEK | 2022-04-01 17:47 |
250 SEK | 2022-03-31 22:50 |
200 SEK | 2022-04-01 00:38 |
100 SEK | 2022-03-31 20:16 |
100 SEK | Startpris |