Med stiliserad blomdekor. Stämplad med svensk kontrollstämpel. Bruksslitage. (Höjd 20, vikt 335g.)
3 200 SEK | 2022-04-03 11:57 |
3 000 SEK | 2022-04-03 11:13 |
2 700 SEK | 2022-04-03 10:17 |
2 300 SEK | 2022-04-01 23:30 |
2 200 SEK | 2022-03-31 22:48 |
1 600 SEK | 2022-04-01 09:07 |
400 SEK | 2022-04-01 08:12 |
150 SEK | 2022-03-31 20:26 |
150 SEK | 2022-03-31 21:49 |
100 SEK | Startpris |