Blad med graverad dekor och namn "Pal Hellison". Tvåsidigt kerubavslut. Blad med lagning, småbulor, repor. (Längd 15, vikt 34g.)
4 400 SEK | 2022-04-03 12:04 |
4 200 SEK | 2022-04-02 14:20 |
4 000 SEK | 2022-04-01 08:32 |
2 100 SEK | 2022-04-01 18:06 |
900 SEK | 2022-04-01 07:48 |
700 SEK | 2022-03-31 22:43 |
450 SEK | 2022-03-30 12:21 |
100 SEK | Startpris |