Fanerat i mahogny. Beslag i mässing, med graverad dekor. Fanerskador, sprickor, nyckel saknas, slitage. (Höjd 22, bredd 29,5, djup 23)
650 SEK | 2022-04-03 08:29 |
600 SEK | 2022-04-03 10:48 |
150 SEK | 2022-04-01 01:22 |
100 SEK | Startpris |