Fanerat, med intarsia och pärlemor. Invändigt med filtklädd skrivskiva. Sprickor, nyckel saknas, fanerskador. (Höjd 13, bredd 34)
1 600 SEK | 2022-04-03 11:51 |
1 500 SEK | 2022-04-03 11:58 |
400 SEK | 2022-04-02 19:20 |
350 SEK | 2022-04-03 08:54 |
150 SEK | 2022-04-02 10:35 |
100 SEK | 2022-03-31 22:57 |
100 SEK | Startpris |