Agat och förgylld mässing. Fasetterad kant. Lock med förstärkning. Slitage. (Längd 8)
800 SEK | 2022-04-03 10:29 |
750 SEK | 2022-04-03 10:58 |
600 SEK | 2022-04-03 00:23 |
500 SEK | 2022-04-02 10:56 |
200 SEK | 2022-04-01 01:21 |
150 SEK | 2022-03-31 23:01 |
100 SEK | 2022-03-31 22:36 |
100 SEK | Startpris |