Förgylld och bemålad metall. Föreställande keruber, uppbärande skål. Förgyllningsslitage, fläckar, bristningar, fäste med lagning. (Höjd 23, diameter 17)
2 000 SEK | 2022-04-03 10:55 |
1 900 SEK | 2022-04-03 11:12 |
1 700 SEK | 2022-04-03 08:00 |
900 SEK | 2022-04-03 04:18 |
500 SEK | 2022-04-01 23:21 |
400 SEK | 2022-04-01 10:41 |
300 SEK | 2022-03-31 23:58 |
150 SEK | 2022-03-31 22:14 |
100 SEK | 2022-03-31 19:36 |
100 SEK | Startpris |