Majolika. Med reliefdekor och förgyllning. Krackelering, en invändigt missfärgad, fotnaggar. (Höjd 20, diameter 22)
2 000 SEK | 2022-04-03 11:58 |
1 900 SEK | 2022-04-03 11:56 |
1 400 SEK | 2022-04-03 11:43 |
1 000 SEK | 2022-04-03 10:10 |
800 SEK | 2022-04-03 09:09 |
800 SEK | 2022-04-03 10:08 |
600 SEK | 2022-04-03 07:55 |
450 SEK | 2022-04-02 06:25 |
200 SEK | 2022-03-31 22:16 |
150 SEK | 2022-03-31 22:26 |
100 SEK | Startpris |