Kaffekoppar 8st, kaffefat 9st samt assietter 11st. Slitage, repor, några delar med nagg. (Kopparnas höjd 5, diameter 8,5)
1 400 SEK | 2022-04-03 11:55 |
1 300 SEK | 2022-04-03 11:44 |
1 200 SEK | 2022-04-02 20:42 |
1 100 SEK | 2022-04-03 00:07 |
950 SEK | 2022-04-02 16:22 |
950 SEK | 2022-04-02 18:09 |
500 SEK | 2022-04-01 09:46 |
400 SEK | 2022-04-01 09:27 |
350 SEK | 2022-04-01 08:04 |
200 SEK | 2022-04-01 00:43 |
100 SEK | 2022-03-31 22:15 |
100 SEK | Startpris |