Kaffekoppar 7st, kaffefat 7st, gräddkannor 2st, karotter 2st, såskannor 3st, djupa tallrikar 5st, assietter 7st, mattallrikar 5st, tillbringare samt serveringsfat 6st. Slitage, repor, fläckar, enstaka skador. (Mattallrikarnas diameter 22)
2 600 SEK | 2022-04-03 11:56 |
2 500 SEK | 2022-04-03 10:57 |
2 000 SEK | 2022-04-03 09:51 |
1 100 SEK | 2022-04-03 10:06 |
750 SEK | 2022-04-02 23:57 |
700 SEK | 2022-04-02 12:21 |
650 SEK | 2022-04-01 16:46 |
450 SEK | 2022-04-01 09:16 |
350 SEK | 2022-04-01 07:23 |
300 SEK | 2022-03-31 23:14 |
100 SEK | 2022-03-31 20:19 |
100 SEK | Startpris |