Invändigt förgylld. Hänkel med genombruten dekor. På fyra fötter. Ytslitage, mindre bulor. (Längd 26,5, vikt 452g.)
3 400 SEK | 2022-04-03 11:18 |
3 200 SEK | 2022-04-03 10:36 |
2 600 SEK | 2022-04-02 21:15 |
2 400 SEK | 2022-03-30 12:22 |
2 200 SEK | 2022-04-01 09:11 |
100 SEK | Startpris |