Vitglaserade. Kaffekoppar 11st, kaffefat 13st, tekoppar 2st, tefat 2st, assietter 12st, sockerskål, gräddkanna samt skålar 2st "Swedish Grace". Bruksslitage, bl.a. med repor. (Kaffekopparnas höjd 6,5, diameter 7,5)
650 SEK | 2022-04-02 21:14 |
600 SEK | 2022-04-03 10:50 |
350 SEK | 2022-04-01 07:23 |
100 SEK | 2022-03-31 20:19 |
100 SEK | Startpris |