Glaserat lergods. Med handmålad dekor. Krackelering, sprickor, naggar, glasyrbortfall. (Diameter 35)
950 SEK | 2022-04-03 11:03 |
950 SEK | 2022-04-03 11:30 |
300 SEK | 2022-04-02 17:04 |
200 SEK | 2022-04-02 10:26 |
100 SEK | 2022-04-01 10:50 |
100 SEK | Startpris |