Kaffekoppar 14st, kaffefat 10st, tekoppar 6st, tefat 5st, assietter 14+13 samt gräddkannor 2st. Bruksslitage, fåtal skador, bl.a. andra och tredje sortering. (Kopparnas diameter 7-8,5)
2 000 SEK | 2022-04-03 11:51 |
1 900 SEK | 2022-04-03 11:55 |
1 500 SEK | 2022-03-31 19:39 |
200 SEK | 2022-04-03 09:43 |
100 SEK | Startpris |