Fanerat med intarsia. Invändigt med inredning. Slitage, mindre skador, nyckel saknas, spricka. (Höjd 10, längd 40)
550 SEK | 2022-04-03 11:56 |
500 SEK | 2022-04-03 11:19 |
300 SEK | 2022-04-03 04:53 |
150 SEK | 2022-03-31 22:14 |
100 SEK | Startpris |