Kaffekoppar 15st samt kaffefat 12st. Bruksslitage, fåtal nagg. (Kopparnas höjd 6, diameter 7,5)
2 200 SEK | 2022-04-03 08:00 |
2 200 SEK | 2022-04-03 11:57 |
1 400 SEK | 2022-04-03 03:30 |
1 100 SEK | 2022-03-31 20:28 |
100 SEK | 2022-03-31 19:11 |
100 SEK | Startpris |