Snusdosa i koppar och mässing, Holland, 1700-tal. Glasögonfodral, 1800-tal. Kalk, m.m. Slitage, bulor, bristningar. (Längsta längd 12)
650 SEK | 2022-04-03 07:58 |
600 SEK | 2022-04-02 18:11 |
200 SEK | 2022-04-02 17:53 |
150 SEK | 2022-04-01 15:09 |
100 SEK | 2022-03-31 23:03 |
100 SEK | Startpris |