Med reliefdekor och förgyllning. Centerparti med fruktdekor. Stämplad. Mindre förgyllningsslitage. (Diameter 30)
2 100 SEK | 2022-04-03 05:19 |
2 000 SEK | 2022-04-03 09:31 |
1 600 SEK | 2022-03-31 19:32 |
950 SEK | 2022-04-02 20:36 |
700 SEK | 2022-03-31 21:59 |
150 SEK | 2022-03-31 19:34 |
100 SEK | Startpris |