Blad med graverad dekor. Stämplad. Blad med bulor, repor. (Längd 14,5, vikt 18g.)
2 000 SEK | 2022-04-01 08:29 |
1 900 SEK | 2022-04-03 11:37 |
1 700 SEK | 2022-03-31 22:44 |
950 SEK | 2022-03-30 10:51 |
150 SEK | 2022-03-31 19:09 |
100 SEK | Startpris |