Stämplade. Ytslitage. (Längd 12-19, vikt 84g.)
1 600 SEK | 2022-04-03 11:46 |
1 500 SEK | 2022-04-03 11:37 |
1 200 SEK | 2022-04-03 11:35 |
900 SEK | 2022-04-03 11:31 |
750 SEK | 2022-04-03 11:05 |
550 SEK | 2022-04-02 21:35 |
400 SEK | 2022-04-02 14:11 |
350 SEK | 2022-04-01 09:08 |
300 SEK | 2022-04-01 07:07 |
100 SEK | Startpris |