Porslin och metallarbeten. Kina, 17/1800-tal. Höjd 8-16 cm. Flertalet med skador, lagningar och retuscher.
7 000 SEK | 2022-03-22 19:06 |
6 500 SEK | 2022-03-22 21:45 |
5 500 SEK | 2022-03-22 17:19 |
5 000 SEK | 2022-03-22 17:16 |
3 200 SEK | 2022-03-22 14:39 |
1 900 SEK | 2022-03-21 21:58 |
1 800 SEK | 2022-03-21 21:23 |
1 200 SEK | 2022-03-17 23:34 |
300 SEK | Startpris |