Porslin med kobolt-måleri. Kina, 1700-tal. Diameter 4 resp. 11 cm. Ett fat limmat, naggar, slitage.
5 500 SEK | 2022-03-22 20:58 |
5 000 SEK | 2022-03-22 15:34 |
3 600 SEK | 2022-03-22 20:00 |
3 200 SEK | 2022-03-22 19:09 |
2 800 SEK | 2022-03-22 14:38 |
1 200 SEK | 2022-03-17 23:32 |
1 000 SEK | 2022-03-19 20:09 |
350 SEK | 2022-03-17 20:37 |
300 SEK | Startpris |