Porslin med dekor av lekande fo-hundar i järnrött, märkt i botten. Kina, ca år 1900. Höjd 13 cm. Tillverkningsdefekter, slitage. Pipen med nagg.
2 400 SEK | 2022-03-22 15:33 |
2 200 SEK | 2022-03-22 14:33 |
1 400 SEK | 2022-03-22 14:17 |
1 200 SEK | 2022-03-17 23:29 |
900 SEK | 2022-03-17 07:50 |
350 SEK | 2022-03-10 23:23 |
300 SEK | Startpris |