Porslin med famille rose-dekor och något profilerad kant. Kina, 1700-talets andra hälft. Diameter 23 cm. Smärre naggar och slitage.
4 000 SEK | 2022-03-22 15:33 |
4 000 SEK | 2022-03-22 17:44 |
3 400 SEK | 2022-03-22 15:13 |
2 800 SEK | 2022-03-18 00:52 |
1 600 SEK | 2022-03-17 23:31 |
900 SEK | 2022-03-14 08:39 |
300 SEK | Startpris |