350. TALLRIKAR, TVÅ ST

Porslin med tidstypisk koboltdekor. Kina, 1700-talets andra hälft. Diameter 23 cm. Smärre avslag, naggar och slitage, en med spricka.

Varunr 231100

Onlineauktion 22 Mars 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!