Porslin, tre objekt med märkning undertill. Kina, ca år 1900. Höjd 4-17 cm. Smärre naggar och slitage, två lock saknas.
3 000 SEK | 2022-03-22 18:54 |
2 800 SEK | 2022-03-22 14:34 |
2 600 SEK | 2022-03-14 10:12 |
1 600 SEK | 2022-03-17 20:36 |
1 200 SEK | 2022-03-16 07:15 |
1 000 SEK | 2022-03-10 23:25 |
300 SEK | Startpris |