Förgylld boett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, smärre märken, boettens baksida med gravyr. (Diameter 35mm)
400 SEK | 2022-03-13 12:09 |
350 SEK | 2022-03-10 23:07 |
300 SEK | 2022-03-12 04:12 |
200 SEK | 2022-03-11 23:28 |
100 SEK | 2022-03-10 19:50 |
100 SEK | Startpris |