Förgylld stålboett. Armband i stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 31mm)
250 SEK | 2022-03-13 03:36 |
200 SEK | 2022-03-11 23:27 |
100 SEK | 2022-03-10 19:50 |
100 SEK | Startpris |