Förgylld mässing med emaljerad dekor. Emaljskador, emaljsprickor. (Höjd 11)
550 SEK | 2022-03-13 05:45 |
500 SEK | 2022-03-13 09:09 |
300 SEK | 2022-03-11 07:32 |
250 SEK | 2022-03-12 22:42 |
100 SEK | Startpris |