Fat, Bertil Vallien för Kosta Ateljé. Figurin i form av fisk, Kosta samt skål. Signerade. Figurinen med nagg. (Största diameter 22,5)
450 SEK | 2022-03-10 18:02 |
400 SEK | 2022-03-13 11:44 |
150 SEK | 2022-03-12 17:01 |
100 SEK | Startpris |